Lato Boutique Hotel

****
15 Epimenidou Street, Heraklion, 71202, Hellas
Bestill nå online. Priser fra EUR57.
Vi har kundebehandlere tilgjengelige, vennligst ring
Se alle bildene i galleriet

Bestill nå online
Priser fra EUR57

netter
1 Rom Med 2 Voksne Endre søk
Vis priser
Rom
Rom
Gratis Wi-Fi
Kjæledyr tillatt
Parkering tilgjengelig
Send denne siden

Lato Boutique Hotel er et 4-stjerners hotellet beleilig plassert i Heraklion. Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester. Hotellets gjester kan dra nytte fra bilutleietjenester på stedet.

Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt. På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet.

En vennlig og hjelpsom portvakt står alltid klar for å hjelpe deg med enhver forespørsel.

For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.

Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.

Vaskeritjenester kan ordnes mot et tillegg. Hotellet er fullstendig røykfritt. Hotellet tillater hunder og katter på hotellrommene (kan være begrenset på størrelse).

Vis mer »

Spørsmål og Svar

Lato Boutique Hotel Rom

Superior Triple Room, City View
2 Twin bed 20 m2
Minibar, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone

1 Double Bed and 1 Twin Sofa Bed OR 2 Twin Beds and 1 Twin Sofa Bed

215-sq-foot soundproofed room, balcony with city views

Internet - Free WiFi

Entertainment - Flat-screen TV with satellite channels

Food & Drink - Electric kettle, minibar (fees may apply), room service (limited hours), and free bottled water

Sleep - Bed sheets

Bathroom - Private bathroom, shower, bathrobes, and towels

Practical - Phone, safe, and laptop workspace; cribs (free) available on request

  >>
Superior Room with Sea View
1 Double bed 20 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Superior Triple Room
2 Twin bed 25 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Family Room
2 Twin bed 35 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Junior Suite with Sea View
1 Queen bed 30 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Executive Suite with Sea View
1 Sofa bed 40 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Superior Room with City View
1 Double bed 20 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone
Comfy Room
1 Double bed 18 sqm
Coffee/tea maker, Shower, Safety deposit box, TV, Telephone

Lato Boutique Hotel Hotell Tjenester og fasiliteter

Gratis trådløst Internett
Kjæledyrvennlig‎
Parkering tilgjengelig
Gratis WiFi
Kaffemaskin
Kaffe- og tekoker
Vannkoker

 

Lato Boutique Hotel Vanlige spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Lato Boutique Hotel?
Innsjekking er mulig fra kl. 15:00. Utsjekking er senest kl. 11:00.
Hva er den nærmeste flyplassen til Lato Boutique Hotel?
Heraklion, Greece (HER-Nikos Kazantzakis) ligger 2.15 mi fra eiendommen.
Tilbys romservice?
Hotellet tilbyr romservice til alle boende gjester.
Er bilutleie tilgjengelig i nærheten?
Hotellets gjester kan dra nytte fra bilutleietjenester på stedet.
Er resepsjonen åpen 24 timer i døgnet?
Våre hjelpsomme resepsjonspersonale står tilgjengelig for deg døgnet rundt.
Er det restauranter på stedet eller i nærheten?
På jakt etter et bedre måltid? Hotellet tilbyr minst én fullservice restaurant på stedet.
Er det en concierge tilgjengelig på Lato Boutique Hotel?
En vennlig og hjelpsom portvakt står alltid klar for å hjelpe deg med enhver forespørsel.
Har hotellrommene safer?
For din egen sikkerhet og sjelefred, har vi utrustet alle rom med en safe.
Tilbyr Lato Boutique Hotel gratis Wi-Fi?
Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.
Er det vaskeritjenester?
Vaskeritjenester kan ordnes mot et tillegg.
Er røyking tillatt på eiendommen?
Hotellet er fullstendig røykfritt.
Er kjæledyr tillatt på Lato Boutique Hotel?
Hotellet tillater hunder og katter på hotellrommene (kan være begrenset på størrelse).

Lato Boutique Hotel på kartet

📍 Lato Boutique Hotel
Klikk for å samhandle med kartet

 

Se alle bildene i galleriet
Gjesteanmeldelser
...The room was exceptional, great views, very comfortable and spacious The breakfast was excellent Staff were very accommodating and very friendly When I return to Heraklion I will be staying at the Lato again....
Klikk her for å si din mening

Informasjon om området

    Flyplasser i nærheten av Lato Boutique Hotel

    • Heraklion, Greece (HER-Nikos Kazantzakis) - 2.15 mi
    • Sitia, Greece (JSH) - 54.89 mi
    • Khania, Greece (CHQ-Ioannis Daskalogiannis) - 57.73 mi

    Museer

    • Iraklion Archaeological Museum - 911 f
    • Heraklion Archaeological Museum - 990 f
    • Battle of Crete Museum - 0.87 mi
    • Historical museum of Crete - 0.89 mi
    • The Natural History Museum of Crete - 0.92 mi

Hoteller i nærheten av Lato Boutique Hotel

Enjoying a privileged location in the heart of Heraklion Town, Ibis Styles Heraklion Central by Accor is just a short stroll from major touristic sights and ...
In the vibrant heart of Heraklion, the Aquila Atlantis Hotel stands as a stylish gateway to Crete’s rich history and contemporary charm. Its exceptional ...
Atrion Hotel is conveniently located just a short stroll from the heart of Heraklion, offering guests elegantly appointed accommodations with complimentary ...
The El Greco Hotel in Heraklion is a fantastic place to stay, offering comfort and convenience to its guests. The hotel offers easy access to various points of ...